Na stadionie MHP Arena odbył się mecz między VfB Stuttgart oraz Bayer Leverkusen zakończony wynikiem 1-1

W niedzielnym starciu 14. kolejki Bundesligi VfB Stuttgart podejmował u siebie Bayer Leverkusen. Mecz zakończył się remisem 1-1, a jednobramkowe prowadzenie na przerwę zdobyli gospodarze. Spotkanie odbyło się w MHP Arena o godzinie 14:30, a emocje sięgały zenitu.

Mecz pomiędzy VfB Stuttgart a Bayer Leverkusen - Bundesliga, kolejka 14

Dziś na stadionie MHP Arena odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami VfB Stuttgart a Bayer Leverkusen. Obie ekipy zaprezentowały wysoki poziom futbolu, co sprawiło, że mecz był niezwykle emocjonujący dla kibiców obu drużyn. Sędzią głównym spotkania był Deniz Aytekin z Niemiec.

Pierwsza bramka padła w 40. minucie, kiedy to C. Führich z VfB Stuttgart wykorzystał okazję stworzoną przez J. Vagnomana i ustawił wynik na 1-0 na korzyść gospodarzy. Młody talent, F. Wirtz, odpowiedział za to w 47. minucie, wyrównując wynik na 1-1 dla Bayer Leverkusen po asyście V. Boniface.

Mecz obfitował w emocje oraz intensywne pojedynki na każdej części boiska. Atmosfera była niesamowita, a kibice dopingowali swoje drużyny do końcowego gwizdka.

W 65. minucie Atakan Karazor otrzymał żółtą kartkę, natomiast już w 6. minucie Odilon Kossounou dostał kartkę na stronie gości. Obie drużyny dały się poznać również poprzez swoją dyscyplinę, gdyż żadna z nich nie otrzymała czerwonej kartki.

W kolejnych meczach VfB Stuttgart zmierzy się z Bayernem Monachium, FC Augsburg oraz Borussią Mönchengladbach, natomiast Bayer Leverkusen podejmie Molde, Eintracht Frankfurt oraz VfL Bochum.

Mecz zakończył się remisem 1-1, co z pewnością nie do końca zadowoliło obie drużyny, ale zapewniło kibicom emocjonujące widowisko na boisku.