Mecz Bayer Leverkusen kontra Union Berlin zakończony wynikiem 4-0 dnia 2023-11-12 14:30

Wspaniałe zwycięstwo drużyny Bayer Leverkusen w meczu przeciwko Union Berlin! Spotkanie, które odbyło się w BayArena, zakończyło się wynikiem 4-0 na korzyść gospodarzy. Już w pierwszej połowie Leverkusen objął prowadzenie po bramce zdobytej przez . W drugiej części spotkania gospodarze kontynuowali swoją dominację, zdobywając kolejne trzy bramki. Ostateczny wynik meczu pozwolił Leverkusen na utrzymanie wysokiej pozycji w tabeli ligi Bundesliga.+

Relacja z meczu: Bayer Leverkusen - Union Berlin

W sobotę na BayArena odbył się mecz pomiędzy drużynami Bayer Leverkusen i Union Berlin w ramach 11. kolejki niemieckiej Bundesligi. Gospodarze rozegrali znakomitą partię, pokazując swoją dominację na boisku i zdobywając aż cztery bramki.

Álex Grimaldo otworzył wynik już w 23. minucie, ustalając prowadzenie dla Bayeru Leverkusen. Nieco później, w 57. minucie to O. Kossounou podwyższył wynik na 2-0, umacniając przewagę swojej drużyny. W 73. minucie Jonath Tah trzecim trafieniem zwiększył przewagę na 3-0. Na koniec, w 83. minucie, N. Tella zapewnił końcowy wynik 4-0, zdobywając czwartego gola dla Bayeru Leverkusen.

Spotkanie było pełne emocji, a zawodnicy obu drużyn dali z siebie wszystko. Union Berlin miał trudności z przełamaniem obrony gospodarzy, co doprowadziło do bramki na ich niekorzyść. Mimo ambitnej postawy, nie zdołali odpowiedzieć zdobywającymi bramkami.

Sędzia Timo Gerach prowadził mecz bez spektakularnych wydarzeń, nie musiał sięgać po żadną z kartek czerwonych, a tylko Frederik Rønnow z drużyny przeciwników został ukarany żółtą kartką w 74. minucie.

Bayer Leverkusen zasłużenie odniosło zwycięstwo, prezentując wysoką skuteczność oraz solidną obronę. Ich kolejnymi rywalami będą Werder Bremen, BK Hacken oraz Borussia Dortmund. Union Berlin natomiast zmierzy się z FC Augsburg, SC Braga oraz Bayern Munich.